Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss

Zjistěte jaké jsou novinky kolem autopůjčovny Praha Fides

Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
 • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
 • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
 • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
 • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
 • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690

Novinky autopůjčovny Fides
Půjčovny aut ve Španělsku...více
vloženo 28.08.2015

Billboardy u silnic: V nebezpečných úsecích by měly být odstraněny...více
vloženo 06.04.2015

Na skútr do 125 cm3 i s řidičákem sk. B...více
vloženo 27.01.2014


Slovníček pojmů

Seznam pojmů souvisejících s půjčováním automobilů.  (18.12.13)   Máte problém zaparkovat? Pořiďte si parkovacího asistenta


  Každý řidič jistě zažil tu situaci, kdy jezdí stále dokola parkovištěm či projíždí ulicemi a marně hledá místo pro zaparkování. A pokud jej najde, pak může – zejména pak ženám řidičkám – dělat problém svůj vůz vtěsnat do úzkého a těsného parkovacího místa. Parkování se tak pro ně stává noční můrou, přitom řešení je velice jednoduché – stačí si pořídit parkovacího asistentka.

  Co je to parkovací asistent a kolik stojí

  Parkovací asistent byl ještě před několika lety výsadou především luxusních a drahých vozů. To je však již minulostí a tuto technickou vymoženost si můžete do vašeho staršího vozu pořídit i vy. Jak takový systém ale funguje?

  Parkovací asistent funguje na principu ultrazvukového vysílání, který měří vzdálenost od odrážené překážky. Tato vzdálenost je pak dle typu zařízení signalizována buď akusticky anebo graficky. Ceny nejlevnějších parkovacích asistentů se přitom pohybují již na hranici 500,- Kč, ty vypracovanější, které mají například i kameru, můžete získat kolem 4.500,- Kč. Určitým cenovým kompromisem mohou být bezdrátové parkovací systémy s jednodušší instalací, které se pohybují v rozmezí 1.500 – 2.000,- Kč.

  Jak parkovacího asistentka namontovat?

  Instalace parkovacího asistentka nevypadá sice příliš složitě, nicméně pokud s tou činností nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme ji svěřit do rukou nějakého odborníka. Pro to, aby parkovací systémy správně fungovaly, je totiž třeba vědět, kde přesně mají být umístěny a jak pracují.
   SLEVY