Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss

Zjistěte jaké jsou novinky kolem autopůjčovny Praha Fides

Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
 • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
 • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
 • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
 • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
 • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690

Novinky autopůjčovny Fides
Půjčovny aut ve Španělsku...více
vloženo 28.08.2015

Billboardy u silnic: V nebezpečných úsecích by měly být odstraněny...více
vloženo 06.04.2015

Na skútr do 125 cm3 i s řidičákem sk. B...více
vloženo 27.01.2014


Slovníček pojmů

Seznam pojmů souvisejících s půjčováním automobilů.  (28.06.15)   Půjčovny aut v Kanadě | Autopůjčovna Fides


  Půjčovny aut v Kanadě

  Krásy země javorových listů nejlépe poznáte během cestování automobilem. Tento způsob dopravy je zde velmi rozšířený a umožní vám navštívit místa, na která byste se jinak dostávali jen obtížně.

  Půjčovny aut v Kanadě naleznete prakticky v každém větším městě. Pokud se do země přepravíte letecky, pak si můžete být jisti, že se poblíž vašeho letiště půjčovna aut nachází. V Kanadě působí známé autopůjčovny jako Alamo, Budget, Hertz, Thrifty, ale také lokální hráči, které naleznete pouze v rámci kontinentu. Kvalita služeb je vysoká.

  Podmínky a ceny

  Kanada se vyznačuje přijatelnými podmínkami a cenami za půjčení auta. Váš věk by měl být minimálně 21 let, ideálně mezi 25-70. Nutné je vlastnit řidičské oprávnění alespoň rok a mít embosovanou kreditní kartu s dostatečnými prostředky pro předautorizování zálohy, ideálně alespoň 25.000 Kč. Na rozdíl od jiných zemí se u půjčovny aut v Kanadě většinou nesetkáte s různými podmínkami pojištění, standardně bývá nastavena spoluúčast 500-1000 CAD (10.000-20.000 Kč) s tím, že lze připlatit nulovou.

  V čem se však půjčovny aut v Kanadě velmi odlišují, jsou pravidla pro pohonné hmoty. Můžete se setkat hned se třemi případy.

  Předplacené (prepaid, pre-purchase, full to empty) pohonné hmoty nabízí půjčovna Discount. Jejich vozy startují na částce lehce nad 5.000 Kč za týden, avšak při výpůjčce po vás budou požadovat předplacení celé nádrže pohonných hmot za cenu stanovenou autopůjčovnou.

  Plnou nádrž paliva (free tank) nabízí půjčovna aut Thrifty. Zde je již cena paliva započítána do ceny předem. Vozidlo na týden vyjde od 7.500 Kč, nevyčerpaná část pohonných hmot se zpětně neproplácí.

  Dodané s plnou, vrácené s plnou (full to full) nabízí půjčovna aut Budget, ceny startují na 7.000 Kč za týdenní výpůjčku.

  Výhody půjčovny aut v Kanadě

  Autopůjčovny v Kanadě mají tři velké výhody. Tou první je relativně levný upgrade, za prémiová vozidla si připlatíte polovinu až 3/4 ceny oproti nejlevnějšímu modelu. Prakticky všechna auta mají automatickou převodovku a jejich základní výbava je bohatší, než u totožných modelů na starém kontinentě. Výhodou Kanady jsou levné pohonné hmoty, v přepočtu asi 20 Kč za litr.

  Rezervace a řízení auta v Kanadě

  Půjčovnu aut v Kanadě nejlépe vybírejte přes Rentalcars.com, ceny na místě bývají vyšší. Při řízení je třeba dát pozor na odlišné dopravní značení a poměrně striktní rychlostní limity, které se liší podle jednotlivých států. Za zmínku stojí, že Kanada sice toleruje malé množství alkoholu v krvi, pokutu ale můžete dostat za otevřenou lahev nebo plechovku s alkoholickým nápojem ve vozidle.
   SLEVY