Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss
Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
  • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
  • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
  • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
  • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
  • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690

Novinky autopůjčovny Fides
Půjčovny aut ve Španělsku...více
vloženo 28.08.2015

Billboardy u silnic: V nebezpečných úsecích by měly být odstraněny...více
vloženo 06.04.2015

Na skútr do 125 cm3 i s řidičákem sk. B...více
vloženo 27.01.2014


Slovníček pojmů

Seznam pojmů souvisejících s půjčováním automobilů.Transfery po ČR a celé EU


Autopůjčovna Fides patří k autopůjčovně, která pro vás zajistí celou řadu služeb. Kromě klasického pronájmu vozů s řidičem i bez řidiče nabízíme možnost přepravy osob z hlavního města Praha do různých oblastí České republiky i Evropské unie.

Přenechejte starosti s dopravou naší autopůjčvně Fides

Naše autopůjčovna disponuje širokou nabídkou vozů. Naleznete u nás jak malé vozy střední třídy, tak i luxusní vozy či mikrobusy. Stačí nám jednoduše z pohodlí vašeho domova sdělit, kde vás má náš řidič vyzvednout a jaký bude konečný cíl vaší jízdy. O vše ostatní se postaráme my.

V naší standardní nabídce naleznete transfery do velkých českých měst, jako jsou např. Liberec, Česká Lípa, Brno, Kladno, Ostrava, Plzeň, Zlín, Mladá Boleslav či Teplice. V rámci osobní přepravy po EU můžete navštívit např. Berlín. Samozřejmostí jsou zákazníky velmi žádné transfery z / na letiště Václava Havla.

Nicméně v rámci naší osobní přepravy po ČR i EU vám rádi připravíme cestu, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Stačí nás pouze kontaktovat, o vše ostatní se rádi postaráme.
EMISE + STK


V rámci zajištění nadstandardních služeb a maximálního komfortu mohou naši zákazníci využít nabídku naší autopůjčovny Fides na zajištění STK a emisí.

Před provedením TK (technické kontroly) váš vůz prohlédne náš servisní technik, který následně zajistí měření emisí a dopravu nastanici technické kontroly (STK). Po vyřízení veškerých formalit bude pak váš vůz připraven v naší autopůjčovně k vyzvednutí a to včetně vylepených kontrolních známek a zápisu v technickém průkazu.

Doklady nutné pro zajištění STK a emisí

Abychom mohli zajistit STK pro váš vůz, je třeba nám společně s vozem doložit:stk

  • Originál velkého technického průkazu,
  • Osvědčení o technickém průkazu,
  • Kartička měření emisí (pokud již byla vystavena).

Tuto službu provádíme pro jakékoliv vozy bez ohledu na stáří i značku. Kompletní zajištění STK a emisí za pro benzinové motory provedeme za cenu 2.500,- Kč, pro naftové motory za 3.300 Kč.

Přenechejte starosti s vyřízením STK a emisemi naší autopůjčovně. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Služby TAXI


Potřebujete zajistit taxi služby? Pak se obraťte na prověřeného partnera jakým je naše autopůjčovna Fides. Jsme specialistou na přepravu osob a zajišťujeme nonstop taxi služby po celé Praze bez ohledu na to, zda jste velká či malá firma,taxipodnikatel či pouze cestovatel, který potřebuje co nejrychleji zajistit taxi na letiště Václava Havla.

Naše služby taxi poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obrátit v kteroukoliv noční i denní hodinu, v kterýkoliv den v týdnu i v jakémkoliv ročním období. Jsme připraveni zajistit vám pohodlnou a bezproblémovou přepravu na jakékoliv místo v Praze.

Využijte našich služeb taxi. Volejte kdykoliv a odkudkoliv v Praze.


SLEVY