Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss

To co čemu nejvíce nerozumíte

Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
  • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
  • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
  • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
  • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
  • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690


- autopůjčovna je podnik, který za úplatu realizuje pronájem vozů klientům, kterým se buď nevyplatí vůz vlastnit anebo se nacházejí v situaci, kdy vlastní vůz nemohou používat. Dle dispozic autopůjčovny si zde můžete pronajmout jak osobní vozy, tak vozy nákladní, minibusy, motocykly či příslušenství k vozům, jakými je např. vozík. Naše autopůjčovna patří k vysoce profesionálním půjčovnám vozů, která svým klientům nabízí pouze kvalitní a prověřené vozy. V rámci našich služeb navíc mohou naši zákazníci využít řadu doplňkových služeb, jako např. zapůjčení Wi-Fi, dětské autosedačky či využít výhodné tarify pronájmů.

– dětská autosedačka patří k povinné výbavě každého vozu v případě, že v něm přepravujete dítě měřící méně než 150 cm nebo dítě mající menší hmotnost než 36 kg. Věk dítěte pro použití autosedačky nehraje roli, neboť žádná věková hranice není v zákoně stanovena. U starších děti, které však ještě nedosahují povinných 150 cm, může řidič pro přepravu využít také tzv. podsedák. V případě pronájmu vozu v naší autopůjčovně nemusíte mít o zajištění autosedačky obavy. V rámci našich služeb si ji můžete za částku 40,- Kč / den pronajmout.

– slovo amortizace (odpis) může mít více významů. Nejčastěji se jedná o snížení hodnoty věci opotřebením (často řešeno v případě náhrady škody za opravu vozidla pojišťovnou) či postupná likvidace dluhu umořováním. V případě používání soukromého motorového vozidla pro služební účely se jedná o náhradu za každý ujetý kilometr. Výše amortizace se řídí Zákoníkem práce (Zákon č. 262/2006 Sb. v platném znění), přičemž její výše se může pro daný kalendářní rok měnit.

– typ převodovky, která zajišťuje automatické řazení rychlostí místo řidiče. Řidič se nemusí o řazení vůbec starat a může se plně věnovat pouze provozu na silnici. U vozů s automatickou převodovkou chybí spojkový pedál, neboť veškerou činnost s převodem rychlostí zajistí systém vozu. Automatická převodovka šetří motor vozu, neboť udržuje motor v optimálních otáčkách. V naší autopůjčovně si můžete sami vyzkoušet kvalitu vozů s automatickou převodovou. K dispozici mámě několik typů prověřených automatů a to jak vozy mini a nižší třídy určené zejména pro ženy, jakými jsou např. SmartFortwo, Nissan Note či Toyota Yaris, tak i „nadupaná“ auta třídy střední a vyšší, jakými je Mazda 6, Volvo C30 či Škoda Octavia 1,6 DSG.SLEVY