Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss

To co čemu nejvíce nerozumíte

Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
  • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
  • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
  • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
  • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
  • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690


– povinná výbava motorového vozidla je stanovena právními předpisy České republiky. Jedná se o náhradní díly, nástroje a další doplňky, které v každém voze musí být přítomny, tak aby mohl vůz být považován způsobilý k provozu na pozemních komunikacích ČR. Povinnou výbavu osobního automobilu tvoří náhradní elektrické pojistky, náhradní žárovky, zvedák (hever), klíč na matice, rezerva (náhradní kolo), reflexní vesta, výstražný trojúhelník a lékárnička (nová od 19.7.2011). Povinnou výbavou samozřejmě disponují také všechny vozy naší autopůjčovny. Na vašich cestách se tedy nemusíte obávat žádných komplikací.

– povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla musí uzavřít každý majitel či spolumajitel motorového vozidla, které je v České republice registrováno. Povinné ručení slouží ke krytí škod způsobené provozem našeho vozidla na komunikacích. Povinné ručení je možné sjednat u vybrané pojišťovny osobně či online po internetu, přičemž v případě pojistné události pojišťovna uhradí nejen škody na majetku a zdraví (a to včetně úmrtí), ale také např. zisk, o který poškozený v důsledku nehody přišel. Všechny vozy naší autopůjčovny jsou plně pojištěny a mají uhrazena povinná ručení. V případě nehody se tedy nemusíte bát žádných komplikací.

– pronájem aut je služba, kterou ve většině případů poskytují autopůjčovny. Jedná se o službu, kdy autopůjčovny za úplatu realizují pronájem vozu klientům, kteří se nacházejí v situaci, kdy vlastní vůz používat nemohou anebo se jim vlastní vůz nevyplatí vlastnit. Pronájem vozů je často využíván např. na zahraniční dovolené, popř. v době, kdy máte vlastní vůz v servisu. V naší autopůjčovně pro vás zajistíme pronájem aut, která nejsou starší více jak 3 roky. Vybrat si můžete jak z vozů mini a nižší třídy, tak samozřejmě i z třídy střední a vyšší. Pro přepravu více osob nabízíme též možnost pronájmu minibusu značky Opel Vivaro 2,0.

– pronajímatel je osoba, která za úplatek poskytuje vlastní věc nájemci, aby ji dočasně (ve sjednané době) užíval. Právní vztah mezi pronajímatelem a nájemcem je upravován nájemní smlouvou (smlouvou o pronájmu), v níž jsou stanovena veškerá pravidla pronájmu včetně jeho výše a případných postihů při jejich nedodržení.

– půjčovna aut je synonymem pro slovo autopůjčovna. Jedná se o podnik, který za úplatu realizuje pronájem vozů klientům, kterým se buď nevyplatí vůz vlastnit anebo se nacházejí v situaci, kdy vlastní vůz nemohou používat. Více viz. autopůjčovna v našem slovníčku pojmů.SLEVY