Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss
Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
  • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
  • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
  • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
  • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
  • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690

Novinky autopůjčovny Fides
Půjčovny aut ve Španělsku...více
vloženo 28.08.2015

Billboardy u silnic: V nebezpečných úsecích by měly být odstraněny...více
vloženo 06.04.2015

Na skútr do 125 cm3 i s řidičákem sk. B...více
vloženo 27.01.2014


Slovníček pojmů

Seznam pojmů souvisejících s půjčováním automobilů.Zpět

SVĚT 1 >> Mezinárodní autopůjčovny

Důvěryhodné globální autopůjčovny

Na cestách se můžete setkat s různými značkami autopůjčoven, přičemž ne vždy předem víte, s jakým přístupem a podmínkami lze počítat. Proto jsme vytipovali šest globálních společností, u kterých máte jistotu kvalitních vozidel i přístupu za přijatelné ceny. Pokud na takovou společnost při cestách narazíte, můžete si být jisti její spolehlivostí.

Značky řadíme v abecedním pořadí.

Alamo

Alamo je americká společnost, která dodnes vyniká rozsáhlostí sítě na tamějším území. Jako jedna z prvních propagovala politiku neomezených mílí a je známá svými shuttle busy, které vás přímo z letiště dovezou na pobočku. Její pobočky se postupně rozšířily i mimo území USA, a tam, kde přímo nepůsobí, uzavřela strategická partnerství.

Web: http://www.alamo.com/

Avis

Avis je rovněž americká společnost, která vyniká šíří své sítě především na letištích. Spolu se společností Budget patří do jedné skupiny autopůjčoven, přičemž přímo značka Avis se zaměřuje na Severní a Jižní Ameriku, Karibik, Austrálii či Indii.

Web: http://www.avis.com/

Budget

Budget patří do stejné skupiny jako Avis, nicméně zejména v Evropě má širší síť poboček. Nabízí především zánovní vozidla v základní výbavě.

Web: http://www.budget.com/

Europcar

Europcar je francouzská společnost. Působí nejenom v Evropě, ale celkem ve 143 státech po celém světě. Tato firma působí i v České republice a dle hodnocení na Google dosahuje na našem území spíše průměrné kvality služeb. V zahraničí však může být vítaným partnerem.

Web: http://www.europcar.com/

Hertz (Thrifty, Dollar)

Hertz je největší americká autopůjčovna, která poskytuje služby ve 145 státech. Vyznačuje se velmi širokou škálou vozů a častým působením prostřednictvím partnerů. Pultové ceny jsou zpravidla vyšší, než ty zprostředkované.

Hertz v roce 2012 odkoupil konkurenční společnosti Thrifty a Dollar, které jsou nyní součástí Hertz Global Holding. I od nich tedy můžete očekávat kvalitní služby při půjčení.

Web: http://www.hertz.com/

Sixt

Sixt poskytuje své služby ve 105 státech. Jde o původně německou společnost, která je dodnes většinově vlastněna rodinou Sixt. Autopůjčovna si zakládá na spolupráci s partnery, takže na její služby často narazíte, pokud si například vozidlo rezervujete prostřednictvím hotelu. Nabízí kvalitní vozidla a speciální akce, pultové ceny mohou být naopak vyšší.

Web: http://www.sixt.com/SLEVY