Autopůjčovna Praha logo
twitter facebook rss
Rychlá kalkulačka

: :

: :
Připojištění vozu
 
-.---,- Kč *
* cena je bez 21% DPH

Objednat TEĎ

Fides - Váš spolehlivý partner pro zapůjčení auta.


PROČ FIDES?
  • Fides = věrnost, ochutnejte kvalitní služby.
  • Půjčujeme pouze vozy v perfektním technickém a čistém stavu.
  • Přistavíme a vyzvedneme automobil v Praze zdarma, fungujeme pro vás 24 hodin denně bez příplatků.
  • Můžete platit tak jak vám to vyhuvuje - hotovostí (Kč, USD, EUR), kartou i převodem
  • Ceny na webu jsou informativní, každému sestavíme tarif na míru. I vy jste pro nás VIP zákazník, kontaktujte nás teď hned

Rychlý dotaz
CAPTCHA code
NONSTOP linka 24/7 +420 775 576 690

Novinky autopůjčovny Fides
Půjčovny aut ve Španělsku...více
vloženo 28.08.2015

Billboardy u silnic: V nebezpečných úsecích by měly být odstraněny...více
vloženo 06.04.2015

Na skútr do 125 cm3 i s řidičákem sk. B...více
vloženo 27.01.2014


Slovníček pojmů

Seznam pojmů souvisejících s půjčováním automobilů.Zpět

TIPY NA SHOPPING >> Proč nakupovat

Proč jsou nákupy ve slevách tak výhodné?

Již samotné slovo „slevy“ působí velice příznivě na lidské smysly – pocit, že jsme nakupili výhodně a hlavně levně, dělá dobře nejen nám, ale především naší peněžence.

Výhodné nákupy na slevových portálech

Velice populární se v tomto ohledu staly tzv. slevové portály (např. Slevomat, Zapakatel, Slevydnes, apod.). Zde výhodně pořídíte prakticky vše, po čem vaše srdce i duše touží a často za více, jak poloviční cenu. Můžete si objednat luxusní oběd v prvotřídní restauraci, můžete se nechat hýčkat wellness programem v některém z našich i zahraničních hotelů či si objednat některý ze sportovních zážitků. Slevové portály zkrátka patří k TOP, pokud chcete nakupovat ve slevách za výhodné ceny.shopping

Outlet arény, sezónní výprodeje i letáky s akčními slevami

Ne každý však důvěřuje internetu a nákupy online ho prostě „neberou“. Přesto i tací mohou často nakupit výhodně, když vědí kde a kdy.

Pokud si například potrpíte na značky a máte rádi vysokou kvalitu, ale přesto byste rádi ušetřili, pak se vydejte do některé z našich či zahraničních outlet arén. Outlet obchody jsou druhy nákupních center, které nabízejí zákazníkům zboží s velmi vysokými slevami. Nejčastěji se jedná o velké nákupní komplexy, v nichž se nachází desítky dalších obchodů. Zde nakoupíte nejen značkové oblečení a další módní doplňky, ale také například spotřebiče, nádobí či sportovní vybavení a to často až s 30 -50% slevou. V Praze je velice známá např. Fashion Outlet Aréna ve Štěrboholích.

Velké oblibě se pak také těší sezónní výprodeje, kde je možné zakoupit s velkými slevami zboží, které se v průběhu sezóny neprodalo. Na podzim se nejčastěji nabízí letní oblečení a sportovní vybavení, jako jsou plavky, kola či stany, na jaře pak třeba zimní kombinézy či lyže. Velkým hitem posledních let, je také nákup potravin v akci. Největším lákadlem jsou nejrůznější letáky supermarketů a hypermarketů, které nabízejí zákazníkům výhodné slevy.

Ať již však patříte k milovníkům slev na slevových portálech, či rádi nakupujete v outlet arénách nebo zboží z letáků, jedno je jisté. Slevy jsou zkrátka IN a stále frčí a hlavně -  SE VYPLATÍ.

SLEVY