JAK VYBRAT KVALITNÍ PŮJČOVNU DODÁVEK

Jedete s rodinou či přáteli na dovolenou a pocítili jste potřebu většího auta pro převoz věcí nebo osob? Stěhujete se a vlastní automobil má nedostačující kapacitu pro přepravu tolika věcí najednou? Půjčovny dodávek a mikrobusů vyřeší Vaše problémy. Obraťte se na poskytovatele služeb v oblasti půjčování dodávek a zajistěte si rezervaci potřebného vozu v dostatečném předstihu.

Půjčovna dodávek Brno

Získejte potřebné informace a obraťte se na seriózní půjčovnu

Současný trh v oblasti půjčování osobních automobilů, dodávek či mikrobusů je značně přesycený. Půjčovnu vozidel najdete téměř na každém rohu. Jak ale vybrat tu pravou a nenaletět podvodníkům? Začněte třeba na internetu, kde si můžete přečíst recenze na webu autopůjčovny nebo na sociálních sítích. Je to nejlepší cesta, jak rychle a snadno získat přehled o zákaznickém servisu. Z recenzí předchozích klientů získáte spoustu informací a vyhnete se případným následným komplikacím. Prověřte, jak dlouho se půjčovna dodávek pohybuje na trhu. Vyzískejte informace o možnosti platby, zda přijímají pouze hotovost nebo i platby kartou. Optejte se personálu, jaká je výše kauce a veškerá omezení týkající se vypůjčení vozu. Čtěte veškeré smlouvy předložené k podpisu a ptejte se na výši spoluúčasti v případě nehody.

Zapůjčení vozu u renomovaných půjčoven přináší výhody

  • Prioritní výhodou zapůjčené dodávky je bezpochyby úspora finančních prostředků, které byste museli vynaložit na jeho zakoupení. Při krátkodobém nebo dlouhodobém pronájmu dodávky nepotřebujete velký kapitál a můžete pohodlně převážet potřebné věci.
  • Seriózní půjčovny větších kapacit mívají zastoupení po celé České republice.
  • Všechny vozy renomovaných půjčoven dodávek jsou pravidelně servisovány. Nemusíte si lámat hlavu s výměnou olejů, řešením oprav nebo přezouváním pneumatik.
  • Dodávky jsou vybaveny dálniční známkou v rámci České Republiky, odvedenou silniční daň, mají platnou autolékárničku a nechybí jim povinná výbava.
  • Vozy z půjčovny dodávek mají povinné ručení, některé mají navíc havarijní pojištění.
  • Kvalitní půjčovny dodávek Vám přistaví vůz ve sjednaný den a čas na určené místo převzetí. Po předchozí domluvě Vám zapůjčené vozidlo přistaví přímo před dům nebo do práce.
  • Nespornou výhodou je i skutečnost, že pokud nejste vlastníkem řidičského oprávnění, můžete si zapůjčit dodávku včetně řidiče.