Přeprava

Transfery - přeprava po Česku i EU

Autopůjčovna Fides pro vás zajistí celou řadu služeb. Kromě klasického pronájmu vozů s řidičem i bez řidiče nabízíme možnost přepravy osob z hlavního města Praha do různých oblastí České republiky i Evropské unie. Přenechejte starosti s dopravou Autopůjčovně Fides

Disponujeme širokou nabídkou vozů. Naleznete u nás jak malé vozy střední třídy, tak i luxusní vozy či mikrobusy. Stačí nám jednoduše z pohodlí vašeho domova sdělit, kde vás má náš řidič vyzvednout a jaký bude konečný cíl vaší jízdy. O vše ostatní se postaráme my.

V naší standardní nabídce naleznete transfery do velkých českých měst, jako jsou např. Liberec, Česká Lípa, Brno, Kladno, Ostrava, Plzeň, Zlín, Mladá Boleslav či Teplice. V rámci osobní přepravy po EU můžete navštívit např. Berlín. Samozřejmostí jsou zákazníky velmi žádné transfery z / na letiště Václava Havla.

Nicméně v rámci naší osobní přepravy po ČR i EU vám rádi připravíme cestu, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Stačí nás pouze kontaktovat, o vše ostatní se rádi postaráme.

Přemýšlíte, jestli na letiště pojedete taxíkem nebo si vyberete autopůjčovnu?

Doprava na letiště v Praze, doprava z letiště v Praze levněji než taxi a navíc NONSTOP.

  • platíte za auto, ne za počet osob
  • dopravíme velké množství zavazadel a až 9 osob v jednom autě (minibus)
  • paušální cena za dopravu, neplatíte za ujeté km, výhodné pro ty, co bydlí relativně daleko
  • na i z Letiště Václava Havla v Ruzyni
  • přistavení vozu kdykoliv a kdekoliv

Osobní přeprava po ČR patří k hlavním činnostem naší autopůjčovny Fides. Pokud se tedy rozhodnete poznat krásy jiných měst, jakými je např. Brno, Liberec či Plzeň, pak není nic lepšího, než pro váš záměr využít vozy naší autopůjčovny. Našim zákazníkům jsou k dispozici jak osobní vozy nižší a vyšší třídy, tak i mikrobusy pro přepravu více osob.

Naše autopůjčovna Fides pro vás kromě klasické osobní přepravy v rámci České republiky zajistí také přepravu osob v rámci Evropské unie a to do jakékoliv vámi zvolené destinace. Pro naše zákazníky jsou připraveny kvalitní a prověřené vozy, které zajistí bezpečnou, klidnou a pohodlnou přepravu na jakékoliv místo určení.