TIPY NA DOVOLENOU NA HORÁCH

Zpět

Rodinná dovolená

Zima, sníh, praskání ohně v krbu a příjemné chvíle s nejbližšími, i tak může vypadat rodinná dovolená na horách. Pokud i vy patříte k příznivcům zimních sportů a hory v zimě jsou vám bližší než lenošení u vody, pak byste určitě měli vyrazit do některých z oblíbených destinací českých hor.

Dovolená s přáteli

Zasněžená krajina je ideál

Krásný pocit ze zasněžené krajiny se dá prožít kdekoliv, ale na horách je vše umocněno. Zde si můžeme vychutnat zimu v plné kráse i s patřičnými emocemi.

Relax na horách je cílená zábava

Prožít si ničím nerušenou dovolenou,užít si zasloužený odpočinek na horách, tak tomu se říká super zážitek. Pokud pojedete s přáteli, co kdybyste cestovali jedním vozem? Zábava v autě s kamarády, to přece nemá chybu. Ptáte se jakým? No přece mikrobusem! Může vás cestovat až 9! Že takový vůz nemáte? My vám ho půjčíme za super cenu!

Chcete cestovat s rodinou? Na hory potřebujete přece jen více místa, zkuste si tedy půjčit nějaký pořádný rodinný automobil.

Máte strach z nějaké neočekávané záležitosti? Tak ho nemějte! Fides vám nabízí nonstop asistenci. Zimní výbava, včetně řetězů, je samozřejmostí. Laviny ale vyřešit nedokážeme. Víme, že pobyt na horách není levnou záležitostí, a proto pro vás máme speciální bonusy, např. slevu za délku pronájmu. Zkuste nás kontaktovat a nechte si vypracovat nabídku na míru.

Na horách se o vás střediska poperou

Na horách je relax naprosto úžasný. Stačí si vybrat to správné rekreační středisko a co nejlepší ubytování, které vám bude maximálně vyhovovat, pomoci vám může tato stránka: http://www.hory.cz/ubytovani/.

Vyberte si, jak chcete relaxovat

Lyžařská střediska vám mohou nabídnout vše, co od lyžování na horách požadujete. Chcete jezdit dlouhé sjezdy? Raději budete chtít běhat na běžkách? 

Po náročném lyžování nezaškodí trošku wellnessu. Vířivka, masáž, prostě relaxace tak aby nám bylo dobře. Jednotlivé náročné trasy, na kterých se unaví i ten největší sportovec a vytrvalec. V případě nějaké extrémnější zábavy si můžete užít například snowboardingu, který vám jistě dokáže zvednout hladinu adrenalinu v krvi.

Ano, tohle vše můžete zažít, jen je k tomu potřeba jediná věc, ptáte se jaká? Přece sníh, s kterým i naše nejvyšší hory mají občas problém.

SUPER víkend

Chcete zažít skutečně super víkend na horách? Pak není nic jednoduššího, než si jej jednoduše zařídit. Aktivní super víkend na lyžích nabízí dnes již řada horských středisek, přičemž k těm osvědčeným patří např. Harrachov, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Liberec či Janov nad Nisou. Ve většině případů se jedná o prodloužené víkendové pobyty (např. na 2 noci), které patří k hitům posledních let. A výběr je skutečně pestrý, záleží pouze na vašich požadavcích.

Velice oblíbené jsou víkendové pobyty spojené s relaxačním programem, tzv. wellness pobyty. V rámci takovéto mini dovolené si užijete nejen lyžování či běžkování, ale zároveň si uděláte čas na odpočinek. Víkend na horách je oblíben jak u párů, tak samozřejmě i u rodin s dětmi, kde patří k velmi často vyhledávaným zimním aktivitám.